Jakie powinny być dobre kartony do przeprowadzki?

Planujesz przeprowadzkę do nowego mieszkania lub biura, ale nie masz pojęcia, do czego spakować rzeczy? Zastanawiasz się skąd wziąć mocne kartony do przeprowadzki? Potrzebujesz pudeł o nietypowych wymiarach? Naprzeciw Twoim potrzebom wychodzi sklep ekstrakartony.pl, posiadający w ofercie kartonowe pudła do pakowania.

Jak dopasować odpowiednie kartony do przeprowadzki?

Przeprowadzka do nowego mieszkania lub domu to często trudne przedsięwzięcie, ze względu na ilość rzeczy, które musimy przenieść na nowe miejsce. Wskazane jest, aby cały dobytek został najpierw posegregowany, według rodzaju i gabarytu przedmiotów, a następnie spakowany w funkcjonalne opakowanie, które ułatwi załadowanie i przewiezienie rzeczy do nowego lokum.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem może okazać się zamówienie pudeł kartonowych o odpowiednich rozmiarach, z przeznaczeniem na ubrania, obuwie, książki, naczynia i sprzęty kuchenne, dokumentację papierową i inne typy rzeczy, co nie tylko ułatwi i skróci czas przeprowadzki, ale także zabezpieczy Twój dobytek przed uszkodzeniami podczas transportu.

Wielowarstwowe, mocne kartony do przeprowadzki

Sklep ekstrakartony.pl, oferuje mocne kartony do przeprowadzki, wykonane z 3-warstwowej lub 5-warstwowej tektury, co gwarantuje, że Twoje rzeczy bezpiecznie trafią do miejsca przeznaczenia. Wszystkie kartony mają klasyczną formę prostopadłościanu i są zamykane na klapy (wykonane również z tego samego rodzaju tektury).

Poza stale dostępną ofertą standardowych pudełek do pakowania istnieje możliwość zaprojektowania pudła według własnego pomysłu, ze wskazaniem pożądanych wymiarów. Dzięki tej opcji możliwe jest zamówienie bardzo dużych pudeł kartonowych, w których zmieści się wiele przedmiotów o przeróżnych kształtach.

Duże kartony do przeprowadzki to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas w trakcie przeładunku Twojego dobytku na samochód bagażowy, a następnie podczas wyładowania rzeczy na miejsce. Możliwe jest także stworzenie małych i średnich kartonów o nietypowych wymiarach.

Jakie kartony do przeprowadzki biura?

Zmiana siedziby firmy wiąże się z koniecznością uporządkowania, zapakowania i odpowiedniego zabezpieczenia dokumentacji, sprzętu komputerowego, i akcesoriów biurowych. Bez problemu poradzisz sobie z tym wyzwaniem, zamawiając odpowiedniej wielkości pudła kartonowe. Wszystkie kartony, zarówno te małych i średnich rozmiarów, jak i duże kartony przeprowadzkowe, mogą być wyprodukowane z dowolnym nadrukiem, np. logo Twojej firmy.

W jaki sposób zamówić kartony do przeprowadzki na wymiar?

Na stronie naszego sklepu umieściliśmy zakładkę pod nazwą „Stwórz swój karton”, zawierającą wygodny, tabelaryczny system wyboru rozmiarów pudeł. Aby zamówić karton do przeprowadzki o pożądanych rozmiarach, wystarczy wypełnić w milimetrach wartości określone w polach: wysokość, szerokość i długość (są to wymiary wewnętrzne) oraz określić typ tektury.
Do wyboru jest tektura 3- lub 5-warstwowa, w kolorze szarym lub białym, o różnej grubości i gramaturze. Do pakowania i transportu cięższych lub delikatniejszych przedmiotów, polecamy wybór tektury 5-warstwowej, grubszej i o większej gramaturze (np. EB 610 g), która cechuje się odpowiednią twardością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Poprzez naszą stronę można zamówić dowolną ilość kartonów, w różnych wariantach rozmiarów. Proponowane przez nas ceny są bardzo przystępne, a dodatkowo oferujemy atrakcyjne rabaty przy zamówieniach dużej liczby kartonów. Pudła oferowane przez ekstrakartony.pl to doskonała jakość, jak również gwarancja udanej i bezproblemowej przeprowadzki.